Zapisy na warsztaty rękodzielnicze – foamiran

20 listopada 2023 Drukuj

Zapraszamy na rękodzielnicze warsztaty tworzenia kwiatów z foamiranu.

Pianka foamiranowa daje niezliczone możliwości do kreatywnych inspiracji. Foamiran to bardzo wdzięczny materiał, plastyczny i wodoodporny, łatwo się formuje i koloruje. Dzięki swoim właściwościom pozwala na uzyskanie bardzo realistycznego wyglądu kwiatów. Kwiaty z foamiranu dobrze trzymają formę, nie boją się wody i zgniatania. Często kwiaty z foamiranu są ozdobami do włosów i ubrań. Świetnie się prezentują w bukietach i jako pojedyncze kwiaty w wystroju wnętrz, jako dekoracje świąteczne i okazjonalne. Są bardzo praktyczne i wytrzymałe, dlatego dobrze nadają się jako rekwizyty do foto- i wideo sesji.

Nauka tworzenia kwiatów z foamiranu odbywa się tylko w typowo warsztatowych warunkach, tj. w małych 10-osobowych grupach.

Zorganizujemy 2 grupy warsztatowe.

Kiedy:

I grupa: 15 grudnia 2023 r. (piątek) w godz. 16:00 – 20.00

II grupa: 16 grudnia 2023 r. (sobota) w godz. 9:00 – 13.00

Warsztaty poprowadzi :

Yuliia Mazhula – Blossom Kiss

Pani Julia jest florystką, od 6 lat prowadzi warsztaty rękodzielnicze z tworzenia kwiatów z foamiranu dla mieszkańców Krakowa i okolic. Jej foamiranowe kwiaty kupują klienci z Polski, Hiszpanii, Irlandii, Czech, Ukrainy.


Gdzie?

Warsztaty odbędą się w budynku Centrum Aktywności Lokalnej w Bystrzejowicach Drugich 15.

Dla kogo?

W warsztatach może wziąć udział pełnoletni mieszkaniec obszaru LGD „Dolina Giełczwi”, tj. gmin: Mełgiew, Milejów, Piaski, Rybczewice i Trawniki.

Rejestracja na warsztaty:

od godz. 10.00 w poniedziałek 27 listopada 2023 r. do poniedziałku 4 grudnia 2023 r. do godz. 10:00.

  • rejestracja przez internet : https://forms.gle/bRiomfSLZn8FrHk8 UWAGA! ZAPISY ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE! Liczba zgłoszeń przekroczyła liczbę miejsc, jest utworzona lista rezerwowa.
  • bezpośrednio w biurze LGD

Kwalifikacja na warsztaty według kolejności zgłoszeń.

*W przypadku zaistnienia nieprzewidzialnych okoliczności, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, o czym niezwłocznie poinformuje Uczestników.


Warsztaty są organizowane przez Lokalną Grupę Działania „Dolina Giełczwi” w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020.