Warsztaty kuchni roślinnej

5 listopada 2019 Drukuj

Masz ochotę zmienić swoje nawyki żywieniowe? Chcesz spróbować zdrowiej się odżywiać? Masz ochotę na warzywne eksperymenty w kuchni? A może chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Ten warsztat kuchni roślinnej jest właśnie dla ciebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie triki i proste metody mogą odmienić twoje nawyki żywieniowe weź udział w warsztatach organizowanych przez LGD „Dolina Giełczwi”.

 

„Zdrowy warsztat kuchni roślinnej od podstaw”

 

Zakres warsztatów:

Pod okiem specjalistki z dziedziny zdrowej kuchni roślinnej poznacie proste metody i tajniki zdrowego odżywiania się. W trakcie przygotowywania dań Prowadząca opowie w interesujący sposób jak bilansować roślinną dietę oraz unikać niezdrowego cukru, jak sięgać po zdrowe przekąski, skąd brać przepisy na zdrową kuchnię wege.

  • Wspólna degustacja – każde z przygotowanych dań będą mogli spróbować wszyscy uczestnicy warsztatu.
  • Podczas całego trwania warsztatu prowadząca będzie wspierać radą, pomagać i uczyć od podstaw tworzyć roślinne dania.

 

Warsztaty poprowadzi:

Katarzyna Gubała – autorka książek kulinarnych m.in. bestsellerowej „Wege w kwadrans” i „Warzywa góra!”, redaktor naczelna magazynu „Ekostyle”, diet coach, który szkoli najlepszych szefów kuchni w Polsce.

www.katarzynagubala.pl, www.veglab.pl

Czas trwania warsztatów:

1 dzień, 6 godz.

 

Termin warsztatów:

7 grudnia 2019 r. (sobota), godz. 9-15

 

Miejsce warsztatów: 

Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Piaskach, ul. Strażacka 9

 

Warunki udziału w warsztatach:

  1. W warsztatach może wziąć udział pełnoletni mieszkaniec obszaru LGD „Dolina Giełczwi”, tj. gmin: Mełgiew, Milejów, Piaski, Rybczewice i Trawniki.
  2. Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona!

 

Zapisy na warsztaty:

Skan lub zdjęcie wypełnionego i odręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego należy przesłać na adres e-mailowy organizatora (biuro@dolinagielczwi.org) lub dostarczyć w każdy inny skuteczny sposób do biura LGD najpóźniej do dnia 22 listopada 2019 r.